Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Monter Okien i Fasad

Data opublikowania: 26-10-2016 08:44:05 | Imię i nazwisko: Agencja Concordia | Miejsce: Gliwice - śląskie | 231 razy wyświetlane |

Oferta: 05/08/LE

rn

MONTER OKIEN I FASAD (ogrody zimowe) NIEMCY (całe)

rn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:rn - przygotowanie powierzchni podrn montaż, fasad ALU / PCVrn - montaż ram okiennych, skrzydełrn -rn oszkleniern - prace wykończeniowern - praca na podstawie rysunkurn technicznego.

rn

Możliwe dodatkowe czynności:rn - obsługa maszyn do obróbkirn drewna i tworzyw sztucznychrn Gotowość do pracy na terenie całychrn Niemiec.

rn

Wykształcenie:rn średnie techniczne / zawodowern kierunkowern Wymagania:rn - doświadczeniern - zdolnościrn manualne, dokładność, precyzjarn - podstawowa znajomość językarn niemieckiego.

rn

WYMAGANIA DODATKOWE :rn -Własne autorn -Doświadczenie wrn pracy na terenie Niemiec mile widziane.

rn

Oferujemy:rn - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę orn pracęrn - bardzo atrakcyjne zarobkirn - dodatkowe świadczeniarn socjalnern - bezpieczeństwo pracy i ubezpieczeniern - terminowern wypłatyrn - pracę u stabilnych Zleceniodawcówrn -rn zakwaterowaniern - jasne zasady współpracyrn - opiekęrn koordynatora

rn

Zainteresowane osoby prosimy o CV narn adres:rn justyna.salamon@agencja-concordia.pl

rn

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy zawodu lub numerurn ofertyrn W razie pytań prosimy o kontakt pod nr:rn 515 633 746, 32rn 718 64 58rn 534 483 111, 32 729 81 54

rn

stawka: 12-13 euro brutto/h to zależy odrn języka

rn

zwracamy do 60 euro kosztów dojazdu

rn

umowa o pracę polsko-niemiecka (zus w PL,rn podatki w Niemczech)

rn

bezpłatne zakwaterowanie

Kontakt Agencja Concordia: Monter Okien i Fasad

Telefon: 515633746

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |